Věra Sivoková - manikérka

Kosmetika Jaroslava Becková

Jmenuji se Věra Sivoková, narodila jsem se v roce 1964. Protože jsem se narodila ve znamení Berana, vždy jsem měla zálibu v kreativních činnostech.

Po vystudování střední ekonomické školy jsem byla dlouho na mateřské dovolené. Mám 3 děti v odstupech zhruba 10 let. V té době jsem se věnovala především rodině a svým koníčkům. Zajímala jsem se o zahradní architekturu a vytváření interiérové bytové dekorace z květin. Právě proto jsem se v době, kdy děti byly již odrostlé, rozhodla věnovat nehtovému designu. Protože mám smysl pro barvu, tvar a kompozici, myslím, že je to velice kreativní a tvůrčí činnost, která přináší potěšení nejen mě, ale především mým klientkám.

Práci manikérky a nehtové designérky provozuji šestým rokem a velice mě baví, a proto se ve svém oboru stále zdokonaluji. Mým krédem je, aby zákaznice byly maximálně spokojené a odcházely se zdravými a přirozeně vypadajícími nehty, a aby se rády vracely.

MODELÁŽ NEHTŮ - KRÁSNÉ NEHTY
Gelové nehty
Proč volit nehtovou modeláž?
Modeláž nehtů je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lámavých přírodních nehtů. Pěstěné ruce a nehty jsou Vaší vizitkou a pokud nemáte od přírody nehty a chcete to změnit, volte nehtovou modeláž.

Gelové nehty na pořád?
Umělé nehty se musí doplňovat. Častost doplnění je u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu Vašeho nehtu, ale je to zhruba co 3-4 týdny. Po první modeláži mohou Vaše nehty růst rychleji.

Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoliv velikost i tvar nehtu. Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet. Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v UV lampě. Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled - vypadají jako Vaše vlastní, jen jsou delší a pevnější a lak na nich vydrží opravdu dlouho. Gelové nehty Vám ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce.

Gelové nehty jsou pružné a pro Váš vlastní nehet částečně prodyšné. Vzhled gelových nehtů je více přirozenější než u akrylu. Součastně gelové systémy jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení bez neblahého vlivu na zdraví.

DÉLKA OŠETŘENÍ: 60-90 minut
CENA:    MODELÁŽ: 690,-
                DOPLNĚNÍ: 500,-
KDO PROVÁDÍ OŠETŘENÍ: Věra
NÁŠ TIP: Preferujete elegantní nehty, jejich přirozený vzhled, je nutností dodržovat přísnou hygienu a zaručit klientkám čistotu práce.

Více informací naleznete v sekci "Kosmetika - Manikúra a modeláž nehtů"


DÉLKA OŠETŘENÍ - NOVÉ ŘASY: 90-120 minut
DÉLKA OŠETŘENÍ - DOPLNĚNÍ: 60 minut
CENA:    NOVÉ: 2000,-
                DOPLNĚNÍ (po 3-4 týdnech): 500,-
KDO PROVÁDÍ OŠETŘENÍ: Věra
 

Kosmetika Jaroslava Becková
Trnovská 300, Ohrazenice-Pardubice, Česká Republika
www.kosmetika-beckova.cz, e-mail: jarka.beckova@seznam.cz, telefon: 777 784 897